НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

РАУ призначила з’їзд адвокатів на 15-16 лютого 2019 року

Дата події: 15-02-2019 11:00

З’їзд адвокатів України відбудеться 15-16 лютого 2019 року. Рішення РАУ прийнято на засіданні у четвер, 13 грудня.

Відповідно до законів «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів», повноваження представників адвокатури до ВРП та ВККС завершуються 30 квітня та 3 червня 2019 року відповідно. Відтак, обрання представників адвокатури до цих органів має відбутися у передбачені законодавством строки.

РАУ також визначила квоту представництва на з’їзд 1 делегат від 250 адвокатів, які внесені до ЄРАУ, але не менше 5 делегатів від кожного регіону. Квота на обрання резервних делегатів - не менше 3 від регіону.

Організаційно-технічне забезпечення проведення з’їзду покладається на голову РАУ, заступників та членів РАУ. Вони діють як члени організаційного комітету з’їзду під час перерви в його роботі.

З’їзд затвердить такі питання, як регламент проведення, заслухає доповіді голови РАУ, ВКДКА та ВРК, звіти про використання коштів НААУ та ВКДКА, висновки ВРК. До проекту порядку денного також внесено питання про обрання двох членів ВРП, члена ВККС, членів органів адвокатського самоврядування, повноваження яких завершуються (зокрема, 5 членів ВРК).

Повідомлення про проведення з’їзду буде опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» не пізніше, ніж за 20 днів до його проведення, секретаріат ВРП та ВККС будуть повідомлені за 5 днів до дати з’їзду.

Витрати на проведення з’їзду покладено на НААУ і ВКДКА, витрати делегатів на участь у з’їзді покладаються на ради адвокатів регіону або власні витрати, про що мають прийняти рішення конференції адвокатів регіонів або РАР.

Місце проведення з’їзду буде визначено додатково рішенням РАУ до кінця цього року.