НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Кодекс з процедур банкрутства обговорювали під час круглого столу в Рівному

Захід за участю адвокатів, юрисконсультів, арбітражних керуючих, представників територіального управління юстиції в Рівненській області та представника Ощадбанку організувало Відділення АПУ в Рівненській області спільно з Радою адвокатів Рівненської області. Круглий стіл проходив 10 травня, в конференц-залі готелю "Мир" у м. Рівне.


У своєму виступі голова ради адвокатів Рівненської області, член правничої асамблеї АПУ — Сергій Удовиченко розповів про 15 важливих новел кодексу з процедур банкрутства.


Начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Віктор Хомуйло ознайомив учасників заходу зі специфікою роботи відділу з питань банкрутства та зосередив увагу на позитивних та негативних нововведеннях кодексу.


До дискусії також долучились Арбітражні керуючі —Віталій Сокотун, Олег Франко та Олександр Чепелюк. Спікери розглянули механізми нової процедури банкрутства юридичних та фізичних осіб. Зокрема, представник Рівненської філії Ощадбанку адвокат Анатолій Пелих, зосередив увагу на важливості взаємодії банківських установ з боржником в процедурі банкрутства, розповів про переваги, що відкриває новий кодекс.


— Круглий стіл пройшов у вигляді жвавої та цікавої дискусії між спікерами та учасниками. Адвокати, арбітражні керуючі та інші учасники виявили бажання зустрітися в такому ж форматі вже після декількох місяців з моменту початку дії Кодексу з процедур банкрутства для обміну думками та напрацюваннями, — підсумувала голова Відділення АПУ у Рівненській області, керівник АБ “Ганни Лазарчук”, адвокат Ганна Лазарчук.