НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Рівненські адвокати організували благодійну акцію для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах

18 травня 2019 року ініціативною групою рівненських адвокатів було проведено благодійну акцію для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають у КЗ "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради (Рівненська обл., Рівненський район, с. Олександрія, вул. Санаторна, буд. 26).

Так, для діток було проведено творчий майстер-клас з декупажу, у якому взяли участь біля 20 вихованців закладу, які з радістю освоїли нові знання та навички. Цікавий та творчий процес дуже сподобався дітям. Вони активно працювали і щиро раділи результатам своєї роботи. Після майстер-класу було організовано також солодкий стіл та вручено подаруночки для творчості – розмальовки, фарби, олівці.


Дякуємо всім, хто оперативно відреагував та долучився до проведення заходу.

На проведення благодійної акції ініціативною групою було витрачено половину зібраних коштів, у зв’язку з чим планується проведення ще одного заходу для дітей у середині червня.

Запрошуємо усіх охочих долучитись, та поїхати у червні до КЗ "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради.
Контактна особа - Адвокат Ромашко Людмила + 38 096 - 32-03-469