НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Проект «ДОПОМОГА24» шукає партнерів серед адвокатів Рівненщини

З 1 червня 2019 року ТОВ «ЮК «ДОПОМОГА» впровадила Всеукраїнський проект «ДОПОМОГА24», який спрямований на цілодобову професійну правову допомогу водіям та автовласникам.


Мета проекту - забезпечити надійний правовий захист у кримінальних справах, пов'язаних з порушенням правил безпеки дорожнього руху (ст. 286 Кримінального кодексу України) та надати Клієнту професійну правову допомогу, яка буде супроводжуватися професійними адвокатами по всій території України.
З врахуванням великої територіальності та навантаження, яке планується на ТОВ «ЮК «ДОПОМОГА», триває пошук партнерів для обслуговування Всеукраїнського проекту на високому професійному рівні.
Адвокатів, які мають намір стати партнерами та укласти договір з ТОВ «ЮК «ДОПОМОГА», щодо обслуговування Всеукраїнського проекту «ДОПОМОГА24», просять повідомити про готовність до співпраці за адресою:
04107, місто Київ, вулиця Печенізька 16, офіс 106-а,
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
моб.тел: +38(097) 699-99.39
контактна особа Руденко Дмитро Володимирович.
ТОВ «ЮК «ДОПОМОГА» гарантує своїм партнерам оплату послуг, з виїзду на місце дорожньо-транспортної пригоди, якщо дії водіїв мають ознаки злочину, передбаченого ст. 286 КК України в сумі 5 000,00 грн. та 6 000,00 в нічний час та вихідні.