НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Молодіжний комітет при НААУ NextGen відсвяткував свій перший День народження

17 серпня 2019 року молодіжний комітет при НААУ NextGen відсвяткував свій перший День народження. UNBA NextGen був створений у червні 2018 року та має на меті об’єднати нове покоління молодих і харизматичних адвокатів у молодіжний комітет при НААУ. NextGen виступає потужною навчальною та комунікативною платформою для молодих адвокатів, які виявляють бажання постійно вдосконалювати свої фахові навички та ділитися професійним досвідом.


Тому, на честь першої річниці, команда UNBA NextGen організувала грандіозний захід під назвою YOUNG LAWYERS SUMMER GATHERING, до якого долучилось понад 300 молодих адвокатів та юристів.


Сценарій події включав три етапи: проведення серії семінарів з адвокатської етики у ВША НААУ, офіційну частину з виступами керівництва НААУ, партнерів заходу, спеціального гостя та гучну вечірку на березі Дніпра у яскравому і сонячному Perfect Place.


Даний захід відвідав і голова РАРО Сергій Удовиченко з делегацією Рівненських адвокатів.
Приємною несподіванкою для адвокатів Рівненщини стало вручення Подяки від Голови НААУ, РАУ – Лідії Ізовітової, представнику комітету NextGen у Рівненській області Аллі Філатовій «За сприяння розвитку адвокатури в Україні, зміцнення адвокатського самоврядування, особистий внесок у становлення високих професійних стандартів діяльності молодого покоління адвокатів, а також з нагоди першої річниці існування Молодіжного комітету НААУ UNBA NextGen».

Маса позитивних емоцій, нових знайомств, ідей та задумів на майбутнє, ще довго тішитимуть усіх, хто завітав на День народження до UNBA NextGen. Адже, учасники вражені високим рівнем організації святкування річниці, неформальністю і відкритістю заходу, а також наснагою засновників проекту NextGen розвивати та інтегрувати молодь до покращення рівня адвокатської діяльності.