НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Рада адвокатів Рівненської області доводить до відома адвокатів регіону наступні рішення РАУ

Рада адвокатів Рівненської області доводить до відома адвокатів регіону наступні рішення Ради адвокатів України:

Рішення №120 від 15 листопада 2019 року «Про затвердження роз’яснення щодо наявності конфлікту інтересів при наданні правової допомоги клієнтам з різним процесуальним статусом в кримінальних провадженнях».

Рішення №121 від 15 листопада 2019 року «Про розгляд листів з питань щодо порушення гарантій адвокатської діяльності,втручання та перешкод у здійсненні адвокатської діяльності та оплати за організаційно-технічне забезпечення розгляду заяви(скарги) на поведінку адвоката, яка може бути підставою для притягнення його до дисциплінарної відповідальності».

Рішення №123 від 15 листопада 2019 року «Щодо неприпустимості залучення адвоката до конфіденційної співпраці з органами досудового розслідування при наявній згоді клієнта».

Рішення №142 від 15 листопада 2019 року «Про затвердження роз’яснення щодо можливості адвоката представляти інтереси клієнта в органах казначейства у питаннях пов’язаних з виконанням рішень про стягнення коштів присуджених на ім’я клієнта на підставі ордеру чи договору».

Рішення №147 від 15 листопада 2019 року «Про затвердження роз’яснення щодо деяких питань гонорару адвоката».

Рішення №169 від 13 грудня 2019 року «Про надання роз’яснення щодо пріоритетності принципів діяльності адвоката при наданні професійної правової(правничої) допомоги».

Рішення № 170 від 13 грудня 2019 року «Про затвердження роз’яснення щодо процедури відчуження частки в статутному капіталі адвокатського об’єднання».