НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Голова РАРО та керівник ТУ Служби судової охорони обговорили діяльність ССО та питання доступу адвокатів до приміщень судів

Присутність співробітників Служби судової охорони та рівень заходів безпеки у судах викликали чимале суспільне обговорення, в тому числі серед адвокатів. Тому, очільник Територіального управління Служби судової охорони полковник Віктор Мороз ініціював проведення спільної зустрічі з головою Ради адвокатів Рівненської області Сергієм Удовиченком з метою представлення діяльності Служби судової охорони та обговорення гострих питань.

"Важливо, щоб учасники судового процесу розцінювали співробітників Служби судової охорони, як правоохоронців, які гарантують безпеку у приміщені суду. Адже головна функція Служби — безпека усіх учасників судового процесу, в тому числі і сторони захисту", — наголосив Віктор Мороз.

Заступник начальника територіального управління Служби судової охорони Андрій Семків зазначив, що з початку року співробітниками Служби недопущено пронесення до приміщень судів більше 20 предметів, які входять до переліку заборонених, а щодо одного факту відкрите кримінальне провадження.

Щодо пропуску громадян до приміщень суду Андрій Семків зазначив, що перевірка документів для встановлення особи відбувається як до адвокатів, так і до представників правоохоронних органів та інших відвідувачів судових установ.

Крім того, присутні обговорили питання наявності камер схову, де можна залишити зброю, зареєстровану у встановленому Законом порядку та інших речей.

Голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко зазначив, що співпраця у вирішенні спірних питань є дуже важливою, адже результатом такої співпраці є безпечні умови перебування в приміщеннях судів.

"Як голова Ради адвокатів Рівненщини хочу запевнити вас у конструктивній співпраці. Надіюсь також на ваше взаєморозуміння та подальші кроки до поліпшення безпечних умов для адвокатів під час розгляду судових справ", — наголосив Сергій Удовиченко.

Учасники зустрічі обговорили низку важливих питань та домовилися про комунікацію і співпрацю.