НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

РАРО вітає з Днем адвокатури України!

Вельмишановні адвокати!

Рада адвокатів Рівненської області з почуттям великої поваги вітає Вас з нашим професійним святом – Днем адвокатури України та з Днем Святого Миколая Чудотворця!

В цей день як ніколи сильним є відчуття, що лише в єдності – наша сила, а разом – ми зможемо здолати будь-яку вершину.

Сьогодні приємно усвідомлювати, що кожен із нас є часткою великої, сильної та незалежної організації, яку уособлює Національна асоціація адвокатів України, а всі ми разом – могутня сила, створена відповідно до європейських стандартів і покликана захищати права людини та стверджувати у Державі ідеали справедливості й добра.

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Завдяки принциповості, відповідальності, відданості ідеалам справедливості, цілеспрямованості та наполегливості адвокати успішно відстоюють конституційні права і свободи громадян.

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваші прагнення і досягнення, тріумфи і успіхи перепліталися з міцним здоров’ям, душевною гармонією, загальною повагою і визнанням!

Тож нехай наші з вами будні стануть напруженими тільки від цікавих справ, що приносять моральне та матеріальне задоволення, свята будуть веселими та чудовими, стосунки з рідними і близькими людьми – теплими та сповненими великих почуттів!

Нехай Святий Миколай завжди оберігає Вас та ваші родини, даруючи щастя, радість і надію!

Спасибі Вам за відданість своїй справі та за розуміння важливості завдань, що стоять перед вами.

З повагою, Рада адвокатів Рівненської області