НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

25 адвокатів бажають долучитися до роботи з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Рівненській області

19 липня 2021 року заступник Голови Ради адвокатів Рівненської області Алла Філатова взяла участь у засіданні комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що відбулося у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області.

Цього року 25 адвокатів виявили бажання взяти участь у конкурсі та надалі укласти контракти про співпрацю з Центром БВПД Рівненщини. З адвокатами, які виявили бажання співпрацювати з центрами БВПД, було проведено індивідуальні співбесіди задля оцінки потенційних кандидатів за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, емоційної врівноваженості, комунікабельності та ін.

Розпочався конкурс 28 травня 2021 року та остаточні результати будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.

Нагадаємо для всіх зацікавлених адвокатів, що оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах Мін'юсту, Координаційного центру, відповідних головних територіальних управлінь юстиції, регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги не пізніше ніж за 30 днів до кінцевого строку реєстрації для участі у конкурсі.