НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАДИ АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановні відвідувачі,
Ми вітаємо Вас на офіційному сайті Ради адвокатів Рівненської області!

Конституцією України визначається, що кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.
Для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура, незалежність якої гарантується як національним, так і міжнародним законодавством.

На адвокатуру покладені виключні обов’язки по представництву юридичних та фізичних осіб в суді, а також щодо захисту будь-кого від кримінального обвинувачення.
На виконання завдань, що стоять перед адвокатурою, відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в Рівненській області, на установчій Конференції адвокатів регіону 14 жовтня 2012 року були створені органи адвокатського самоврядування, зокрема:

  • Рада адвокатів Рівненської області;
  • Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Рівненської області;
  • Ревізійна комісія адвокатури Рівненської області.

Також було обрано представників від адвокатів регіону в Раду адвокатів України та Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури України.

В зв’язку з закінченням п’ятирічного терміну діяльності, Конференція адвокатів Рівненської області 29 вересня 2017 року оновила склад вищевказаних органів адвокатського самоврядування регіону, до роботи в яких залучилось багато і досвідчених та авторитетних адвокатів Рівненщини.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про адвокатуру», адвокатське самоврядування ґрунтується на принципах виборності, гласності, обов’язковості для виконання адвокатами рішень органів адвокатського самоврядування, підзвітності, заборони втручання органів адвокатського самоврядування у професійну діяльність адвоката.


Саме на виконання цих принципів і створений даний інтернет-ресурс, як офіційний сайт Ради адвокатів Рівненської області, який має на меті повно, своєчасно та об’єктивно висвітлювати всі питання роботи як органів адвокатського самоврядування, так і діяльність адвокатури України в цілому; стати дійсною платформою для популяризації правничої допомоги в Україні, сприяти адвокатам Рівненщини та всім особам в захисті їхніх прав та свобод.