НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

16 ТРАВНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: "АДВОКАТУРА УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ"

Дата події: 16-05-2019 10:00

Шановні колеги, повідомляємо вас, що 16 травня 2019 року з 10:00 до 15.00 Національною  асоціацією адвокатів України спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Радою адвокатів Харківської області, Кафедрою Адвокатури та Факультетом Адвокатури  проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди 145-річчя створення Ради присяжних повірених при Харківському окружному суді за темою “АДВОКАТУРА УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ”.

Для участі у конференції  запрошуються адвокати, науковці та особи, що цікавляться розвитком адвокатури з усіх регіонів України.  

Метою конференції є консолідація адвокатської та наукової спільноти по обговоренню найактуальніших питань адвокатури України. Основними тематичними напрямками роботи конференції є:

  • проблеми правового забезпечення діяльності інституту адвокатури;
  • професійна етика та юридична відповідальність адвокатів;
  • актуальні проблеми адвокатської практики;
  • перспективи розвитку системи безоплатної правничої допомоги в Україні;
  • адаптація законодавства, що регулює діяльність адвокатури України, до європейських стандартів  та інші.

Учасники конференції матимуть змогу не лише бути присутніми під час обговорення, а й виступити з доповіддю на конференції.

Особам, що бажають бути доповідачами, необхідно у строк до 28 квітня 2018 року надіслати до оргкомітету тези доповідей та наукових повідомлень. Тези доповідей, довідка про автора та відсканована квитанція про сплату організаційного внеску надсилаються на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За попередньою заявкою можна буде отримати надрукований збірник тез.

Всі учасники повинні попередньо зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/FvdR8jNQcYtJYAnf6

Захід сертифікований НААУ. Адвокатам, що візьмуть участь у конференції, будуть видані сертифікати про підвищення кваліфікації, буде зараховано 4 бали. 

Додаткова інформація в інформаційному листі та у контактних осіб:

Контактна особа щодо оформлення та публікації тез:

Однолєткова Анастасія Олександрівна , тел. 0984887687, (057) 704 89 71 або  е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа щодо організації та проведення заходу:

Сібільова Олена Вікторівна, тел. 0677182002 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок – 200 грн.

Місце проведення: м. Харків, вул. Пушкінська, 84-а, поверх 9, зал  903.