НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

З 1 червня 2019 року ТОВ «ЮК «ДОПОМОГА» впровадила Всеукраїнський проект «ДОПОМОГА24», який спрямований на цілодобову професійну правову допомогу водіям та автовласникам.

18 травня 2019 року ініціативною групою рівненських адвокатів було проведено благодійну акцію для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають у КЗ "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради (Рівненська обл., Рівненський район, с. Олександрія, вул. Санаторна, буд. 26).

До відома адвокатів Рівненщини!

Розпочато діяльність Молодіжного комітету НААУ "UNBA NextGen" в Рівненській області.

14 травня 2019 Радою адвокатів України та Вищою школою адвокатури НААУ було презентовано новий Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України ( надалі – Порядок).

Вкладення:
ФайлОпис
Скачати цей файл (2019-02-14-poryadki-20_5ca35aef7a1b9.pdf)2019-02-14-poryadki-20_5ca35aef7a1b9.pdf 

Шановні колеги! 18 травня 2019 року (субота) о 11 00 год. ініціативною групою Рівненських адвокатів буде проведено благодійну акцію для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та на разі перебувають у КЗ "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради (Рівненська обл., Рівненський район, с. Олександрія, вул. Санаторна, буд. 26).

Захід за участю адвокатів, юрисконсультів, арбітражних керуючих, представників територіального управління юстиції в Рівненській області та представника Ощадбанку організувало Відділення АПУ в Рівненській області спільно з Радою адвокатів Рівненської області. Круглий стіл проходив 10 травня, в конференц-залі готелю "Мир" у м. Рівне.

Семінар "Оподаткування адвокатської діяльності" відбувся сьогодні, 11 травня, в місті Костопіль. Адвокати регіону дізнатися під час заходу про особливості оподаткування адвокатської діяльності.

 

Рада адвокатів Рівненської області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати — передчасної смерті адвоката Олександра Арсентійовича Петрука. Поділяємо Ваш біль та горе. Вічна пам'ять!

Прощання відбудеться завтра, 8 травня о 12.00 годині, у місті Дубно, вул. Залізнична, 20.

Рада адвокатів Рівненської області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати — передчасної смерті Бондарчук Лесі Петрівни. Поділяємо Ваш біль та горе. Вічна пам'ять!

Прощання відбудеться завтра, 6 травня, о 12:00 у Будинку громадянських панахид на кладовищі "Нове" ("Молодіжне") у Рівному. 

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого свята — Воскресіння Христового!

У цей прекрасний день сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості,

всепрощення і надалі супроводжував вас і ваші родини, давав силу та наснагу у добрих справах.