НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

26 вересня Рада адвокатів Рівненської області спільно з спортивним комітетом Національної асоціації адвокатів України провела другий Всеукраїнський Турнір з стендової стрільби серед адвокатів. 

25 вересня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Рівненської області. На порядок денний роботи Ради адвокатів Рівненської області було винесено сім питань.

Звіт за результатами засідання Ради адвокатів України 19,21 вересня за участю представника від Рівненської області Ганни Лазарчук.  

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством продовжує термін участі у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги "Pro bono". Конкурс спрямований на відзначення адвокатів, які добровільно та безкоштовно захищали осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених та інших уразливих верств населення.

Шановні колеги, запрошуємо вас 26 вересня взяти участь в змаганнях з стендової стрільби серед адвокатів. Змагання відбудуться на території мисливсько-спортивного комплексу "Сокіл"(с. Суськ, вул. Мисливська, 55, Рівненський район).

Рада адвокатів Рівненської області щиро вітає колег з Днем Незалежності України!

Звіт за результатами засідання Ради адвокатів України 05 серпня за участю представника від Рівненської області Лазарчук Г.В.

31 липня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Рівненської області. На порядок денний було винесено шість питань.

22.07.2020 року Радою адвокатів Рівненської області спільно з Молодіжним комітетом UNBA «НекстДжен» було проведено вебінар «Особливості здійснення адвокатської діяльності у формах адвокатського бюро чи адвокатського об‘єднання та питання оподаткування» лектор Едгар Сімонян.

Комітет НААУ з питань юридичної освіти ініціював запуск проекту "Практика онлайн", спрямованого на надання студентству можливості проходити практику в онлайн-режимі в умовах карантинних обмежень.