НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Рада адвокатів Рівненської області спільно з ГТУЮ у Рівненській області продовжують серію виїзних семінарів з теми «Актуальні аспекти державної реєстрації».

До вашої уваги звіт представника адвокатури Рівненської області Миколи Бляшина про участь у засіданні Ради адвокатів України.

Вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста!

Відділення АПУ в Рівненській області спільно з Головним територіального управління юстиції у Рівненській області, Радою Адвокатів Рівненської області та Регіональним центром з надання БВПД у Рівненській області провели семінар «Актуальні аспекти державної реєстрації».

Рада адвокатів Рівненської області, ВГО «Асоціація правників України», Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області та Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області підписали Меморандум про співпрацю.

До вашої уваги звіт представника адвокатури Рівненської області Миколи Бляшина про участь у засіданні Ради адвокатів України.

21 вересня відбулося чергове засідання Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги при Раді адвокатів Рівненської області.

14 вересня 2018 року відбулося розширене спільне засідання Ради адвокатів Рівненської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області щодо внесеного Президентом України до Верховної Ради України проекту закону № 9055 “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Рада адвокатів Рівненської області щиро вітає колег та всіх українців з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.

Рада адвокатів України затвердила нову редакцію «Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю».

Адвокати Рівненщини взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації з тем, які стосуються лікарської таємниці та особливостей нормативно-правового регулювання охорони здоров’я в Україні.