НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Звіт представника Рівненської області в Раді адвокатів України Лазарчук Ганни Валеріївни за результатами засідання РАУ 14.02.2019 року.

12 лютого 2019 року відбулося засідання Робочої групи з оподаткування адвокатської діяльності, участь в якому взяв голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій  Удовиченко. 

Семінар "Оподаткування адвокатської діяльності" відбувся сьогодні, 8 лютого в Open Office НУВГП у Рівному. Послухати та подискутувати на актуальну тему прийшло 270 адвокатів, їхніх помічників та стажистів.

31 січня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Рівненської області, за результатами якого були прийняті наступні рішення:

Реформа адвокатури України не конструктивна, не відповідає стандартам і неможлива у тій формі, яку передбачає законопроект №9055 “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, який вже 7 лютого мають розглядати депутати Верховної Ради України. Таку позицію озвучили рівненські адвокати заступнику Міністра юстиції України Іванні Смачило на круглому столі "Адвокатура: стан і перспективи", що відбувся у понеділок в Рівному.

26 січня 2019 року відбулася Конференція адвокатів Рівненської області, в якій взяли участь 105 делегатів. 

Рада адвокатів Рівненської області вітає Вас з Новим роком!

Радою адвокатів Рівненської області відповідно до рішення № 568 від 28 грудня 2018 року скликано загальні збори адвокатів у районах та містах Рівненської області та Конференцію адвокатів Рівненської області.

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2019 році складає 1921 гривні 00 копійок*.

З нагоди Дня адвокатури Радою адвокатів Рівненської області та Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Рівненської області було вручено адвокатам регіону відзнаки: