НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Рада адвокатів Рівненської області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати — трагічної загибелі адвокатів Якубович Тетяни Леонідівни й Онищука Анатолія Федоровича.  

Поділяємо Ваш біль та горе. Вічна пам'ять!

20 липня Національна асоціація адвокатів України провела у Рівному семінар з підвищення кваліфікації.

12 липня Голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко та Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Рівненської області Світлана Сурікова провели зустріч в продовження ініціативи налагодження зв'язків між поколіннями адвокатів.

19 липня НААУ, ВКДКА, Комітет НААУ з міжнародних зв'язків, секція НААУ з кримінального права спільно з Федеральною палатою адвокатів Німеччини проводять інформаційно-дискусійний захід з кримінального права та процесу. 

4 липня у Рівному відбувся перший в Україні захід з підвищення кваліфікації адвокатів за новим Порядком на тему "Маркетинг професійних послуг", акредитований центром акредитації Вищої школи адвокатури НААУ. З доповіддю "Маркетинг професійних послуг" виступив адвокат, заступник Голови НААУ, РАУ, ініціатор створення молодіжних комітетів NextGen, керуючий партнер юридичної компанії Golaw Валентин Гвоздій.

Вища школа адвокатури НААУ нагадує, оскільки вже настало 1 липня, то за новою редакцією Порядку, адвокатам та помічникам адвокатів, потрібно звітуватись щодо підвищення кваліфікації адвокатів в свої регіональні ради адвокатів за формою, передбаченою за раніше діючим Порядком.

Шановні адвокати! Звертаємо вашу увагу, що вже з 01 липня 2019 року всі заходи з підвищення кваліфікації адвокатів сертифікуватимуться Експертною радою НААУ та для зручності адвокатів знаходитимуться на одному веб ресурсі cpd.hsa.org.ua — Центру акредитації Вищої школи адвокатури.

Шановні адвокати!
У відповідь на численні запити державних органів стосовно суми винагороди для адвокатів, а також в зв’язку з набуттям чинності останнього етапу запровадження виключного права адвокатів на представництво в судах, Рада адвокатів має намір надати Міністерству фінансів орієнтовний розмір гонорару адвокатів у справах, де адвокат представляє інтереси державного органу або органу адвокатського самоврядування.

4 липня молодіжний комітет NextGen Рівне проводить захід за участю Валентина Гвоздія "Маркетинг професійних послуг". До участі у заході запрошуються всі адвокати Рівненщини, хто зацікавився даним заходом.