НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

9 жовтня Рада адвокатів Рівненської області спільно з Радою Європи провела захід із підвищення кваліфікації адвокатів на тему “Особливості представництва інтересів територіальних громад у судах в умовах децентралізації” для 120 адвокатів регіону.

Рада адвокатів Рівненської області щиро вітає колег з Днем юриста! 

27 вересня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Рівненської області.

Шановні адвокати! У зв’язку з великою кількістю запитань, пов’язаних з реєстрацією особистого кабінету у Центрі акредитації ВША НААУ, публікуємо покрокову інструкцію:

21-22 вересня у місті Харків відбувся Всеукраїнський футбольний турнір серед адвокатів «Адвокатська співдружність 2019». Участь в змаганнях взяла й команда адвокатів Рівненської області AFC Advoteam Rivne.

13 вересня Рада адвокатів Рівненської області, сприяючи покращенню підвищення кваліфікації адвокатів у регіоні, на підтвердження своїх намірів і підтримання комунікації з адвокатами, провела в місті Сарни захід за новим Порядком підвищення кваліфікації. Участь в заході взяли близько 300 адвокатів області.

06 вересня 2019 року ініціативною групою Рівненських адвокатів для дітей, які перебувають у КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, було проведено благодійну акцію, присвячену Дню знань.

Рада адвокатів Рівненської області організовує трансфер з Рівного до м. Сарни та з Сарн у Рівне на захід з підвищення кваліфікації адвокатів. Семінар відбудеться 13 вересня, у п'ятницю, з 13:00 по 17:00 год. 

30 серпня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Рівненської області.

17 серпня 2019 року молодіжний комітет при НААУ NextGen відсвяткував свій перший День народження. UNBA NextGen був створений у червні 2018 року та має на меті об’єднати нове покоління молодих і харизматичних адвокатів у молодіжний комітет при НААУ. NextGen виступає потужною навчальною та комунікативною платформою для молодих адвокатів, які виявляють бажання постійно вдосконалювати свої фахові навички та ділитися професійним досвідом.

Рада адвокатів Рівненської області щиро вітає колег з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.