НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Семінар "Способи та практика самостійного захисту своїх прав та гарантій адвокатської діяльності" відбувся у Рівному

19 квітня відбувся семінар "Способи та практика самостійного захисту своїх прав та  гарантій адвокатської діяльності" у Рівному. Захід, організований для Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів України за сприянням Комітету захисту  прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності РАР, відвідали 135 адвокатів регіону.

Секретар Ради адвокатів України, заступник Голови комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів України Ігор Колесников зокрема повідомив про факти порушення прав адвокатів та розповів про алгоритм дій в конкретних ситуаціях.

 

Провідний експерт з питань комп'ютерно-технічних досліджень та кібербезпеки, заступник директора “Лабораторія комп’ютерної криміналістики” Сергій Денисенко доповідав на тему: «Кіберзахист – від теорії до практичних аспектів”.

 

— Враховуючи умови сьогодення, в яких ми живемо і динаміку розвитку, питання кіберзахисту дуже актуальні. Тому що удосконалюються способи і методи несанкціонованого контролю, вилучення, спотворення інформації, і ці питання дуже важливі, — зазначив Голова комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Рівненської області Олександр Андрійчук. — Спікери висвітлювали аспекти, які стосуються використання саме сучасних технічних інформаційних засобів, і копіювання, і контролю, і несанкціонованого проникнення до інформації, в тому числі, яка є персональними даними і адвокатів, і клієнтів, взагалі осіб. Ми не хотіли, щоб це була суха лекція, тому максимально спрямували її в практичну площину.

У ході семінару відбулася жвава дискусія, тому надалі організатори планують проводити такі заходи з урахуванням питань, які найбільше викликали інтерес адвокатів Рівненської області.