НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Новий порядок підвищення кваліфікації адвокатів презентували РАУ та ВША НААУ

14 травня 2019 Радою адвокатів України та Вищою школою адвокатури НААУ було презентовано новий Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України ( надалі – Порядок).

Порядок містить ряд нових положень, зокрема:

  • з метою оцінки результатів засвоєння професійних програм підвищення кваліфікації може проводитись підсумковий контроль шляхом проведення тестування (п. 16 Порядку);
  • адвокати, які набули статус адвоката, в перший рік зобов'язані пройти Модульну програму «Молодий адвокат», яку розробляє та реалізовує Вища школа адвокатури НААУ (п. 19 Порядку);
  • адвокати, які набули статусу адвоката, в перші три роки зобов'язані підвищувати кваліфікацію на рівні 16 годин на рік (п. 20 Порядку);
  • не менше 50 % залікових балів з підвищення кваліфікації повинні бути отримані адвокатом під час заходів організованих операторами підвищення кваліфікації адвокатів в Україні (п. 23 Прядку). Операторами процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні є всі органи адвокатського самоврядування згідно ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», у  тому числі НААУ, а також ВША НААУ;
  • особиста картка обліку залікових балів адвоката ведеться Вищою школою адвокатури НААУ ( п. 24 Порядку);
  • адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації (направляється на електрону адресу адвоката) з відповідним внесенням такої інформації до ЄРАУ (п. 32 Порядку).

Після вступу Порядку в дію, адвокатам не потрібно буде збирати сертифікати ( за виключенням сертифікатів CCBE - Council of Bars and Law Societies of Europe)  та заповнювати щорічні картки обліку залікових балів.

Вся інформація про заходи з підвищення кваліфікації адвокатів по всій Україні буде розміщуватися на одному сайті.

Отримані адвокатами залікові бали, сертифікати та інші документи, що підтверджують підвищення кваліфікації адвокатів, здобуті останніми до 01.07.2019 зараховуються адвокатам як підвищення кваліфікації за відповідний період.

Адвокатам для участі в заходах з підвищення кваліфікації необхідно буде зареєструватися та отримати QR-код, який буде зчитуватися операторами на початку і в кінці заходу. Інформація про кількість отриманих балів відображатиметься в ЄРАУ.

Після кожного заходу адвокати будуть проходити тестування для перевірки отриманих знань.

Ради адвокатів регіону зобов’язані організовувати не менше трьох заходів на рік та загальною тривалістю не менше десяти годин.

 

 

Вкладення:
ФайлОпис
Скачати цей файл (2019-02-14-poryadki-20_5ca35aef7a1b9.pdf)2019-02-14-poryadki-20_5ca35aef7a1b9.pdf