НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Інформація ВША НААУ щодо порядку складання карток обліку залікових балів

Вища школа адвокатури НААУ нагадує, оскільки вже настало 1 липня, то за новою редакцією Порядку, адвокатам та помічникам адвокатів, потрібно звітуватись щодо підвищення кваліфікації адвокатів в свої регіональні ради адвокатів за формою, передбаченою за раніше діючим Порядком.

Уточнюємо кілька важливих моментів при складанні карток обліку залікових балів:
1. Період зазначення отриманих сертифікатів з підвищення кваліфікації адвокатів - з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року.

2. Форма картки обліку залікових балів, передбачена Порядком, затвердженим Рішенням Ради адвокатів України 16.02.2013 № 85, зі змінами та доповненнями.

3. Термін звітування з 1 липня 2019 року по 20 грудня 2019р. Дуже просимо не затягувати з поданням карток обліку залікових балів в регіональні ради, оскільки обробка даних займає певний час, а дані про обов'язок підвищення кваліфікації кожного адвоката передаються до ЄРАУ.

4. В картках обліку залікових балів за період з 1 квітня 2019 року по 30 червня 2019 року можуть зазначатись лише акредитовані заходи з підвищення кваліфікації. Оскільки, станом на 1 липня 2019 року акредитацію отримано лише органами адвокатського самоврядування, то сертифікати видані іншими юридичними особами, або організаціями не можуть відносить до заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Нагадуємо, що з 1 липня ведеться автоматизований облік залікових балів. Для цього адвокатові потрібно зайти на сайт Центру акредитації ВША НААУ http://cpd.hsa.org.ua/

вибрати захід з підвищення кваліфікації адвокатів: http://cpd.hsa.org.ua/events 

пройти процедуру реєстрації для отримання залікових балів.