НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Алгоритм отримання балів підвищення кваліфікації адвокатів за новою процедурою

Шановні адвокати! З 1 липня набула чинності нова редакція Порядку підвищення кваліфікації адвокатів.

Відтепер анонси всіх сертифікованих Експертною радою НААУ заходів з підвищення кваліфікації адвокатів розміщуються на одному веб-ресурсі - Центру акредитації Вищої школи адвокатури.

У разі виникнення проблем з реєстрацією на сайті та для вирішення питань про порядок отримання балів просимо звертатся до Центру підвищення кваліфікації за контактами: 044 334 5739 або пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У зв’язку зі змінами, які передбачені Порядом підвищення кваліфікації адвокатів України, для реєстрації на захід необхідно виконати наступні умови:

Зареєструватися на захід за посиланням


На Вашу електронну адресу надійде QR-код, який необхідно пред’явити (роздрукований або збережений на смартфоні) при реєстрації безпосередньо на заході при вході та виході.

Після заходу в обов'язковому порядку потрібно буде пройти тестування за результатами прослуханого матеріалу (посилання для проходження тестування надійдуть на Вашу електронну пошту).
Після успішного проходження тестів Вам надійде повідомлення про отримання балів. 

Зверніть увагу на актуальність в ЄРАУ Вашої електронної пошти і номера телефону та у разі необхідності внесіть зміни до своїх контактних даних!!!