НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

«NextGen» закликає адвокатів Рівненщини долучитися до адвокатської ініціативи «СтопБулінг»

Шановні колеги! Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України «NextGen» закликає адвокатів Рівненщини долучитися до адвокатської ініціативи «СтопБулінг». 

Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» це колектив адвокатів, який захищає права людини та, насамперед, дитини. Ключовими цілями Адвокатської ініціативи «СтопБулінг» є: 

- координація роботи адвокатів в справах, де є ознаки булінгу;

- підвищення правової обізнаності громадян та учасників навчального процесу з питань булінгу. 

Сьогодні явище булінгу в Україні є вкрай розповсюдженою та гострою проблемою, адже за даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні, так чи інакше зазнавав булінгу.

Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» вже приєдналась до профільних заходів, що організовувались Міністерством юстиції України (в рамках проекту «Я маю право», Всеукраїнського тижня протидії булінгу) та Київським Національним університетом ім. Тараса Шевченка (в рамках проекту «Human Rights Week 2019»). 

На даний час, представники адвокатської ініціативи «СтопБулінг», члени молодіжного комітету НААУ «NextGen» планують проведення ряду просвітницьких лекцій у навчальних закладах по всій території України, що направлені на формування правової обізнаності учасників освітнього процесу з теми булінгу та профільного законодавства. 

Всіх ініціативних адвокатів Рівненщини, які хочуть доєднатися до адвокатської ініціативи «СтопБулінг» та взяти участь в організації у нашому регіоні заходів, що сприятимуть подоланню проблеми булінгу, просимо звертатись до регіонального представника Молодіжного комітету НААУ « Next Gen ».

Контактна особа Алла Філатова (50-20-44-144)