НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Проведено захід для дітей адвокатів Рівненщини

Рада адвокатів Рівненської області та Молодіжний комітет UNBA NextGen, 18 січня 2020 року, у м. Рівне, провели захід для дітей адвокатів Рівненщини, які відтепер є повноправними членами клубу «Справедливці».

Діти віком від 6 до 9 років отримали можливість долучитися до «уроку справедливості», що відбувся за участю Судді-спікера та патрульних поліцейських Управління патрульної поліції Рівненської області.


Під час уроку дітки із захопленням переглянули мультфільми «Слон проти Жирафи» та «Кінь проти Хом’яка», після чого спробували себе у ролі справжніх суддів, намагаючись справедливо вирішити спір між тваринами. Думки юних справедливців стосовно головних героїв мультфільмів відрізнялися, проте кожен вразив своєю допитливістю, кмітливістю, індивідуальністю та чесністю.


Також, діти мали чудову нагоду ознайомитися зі своїми правами, прослухавши лекцію судді-спікера Дубенського міськрайонного суду Рівненської області – Олександри Жуковської та взяти участь у майстер-класі від поліцейських Управління патрульної поліції Рівненської області.


Загалом, захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. На згадку про зустріч діти отримали дипломи про участь та наліпки членів клубу «Справедливці».