НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Встановлено особливий режим роботи Ради адвокатів Рівненської області

З метою запобігання виникненню та поширенню гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" на період з 20 березня до 3 квітня 2020 року установлюється особливий режим роботи Ради адвокатів Рівненської області, який передбачає наступне:

  1. Припиняється прийом громадян і вводиться гнучкий режим робочого часу з використанням дистанційної форми праці в режимі реального часу через Інтернет.
  2. Прийом та видача документів здійснюватиметься в понеділок і п’ятницю з 10.00 до 13.00 години.
  3. Забороняється вхід до приміщення Ради адвокатів Рівненської області особам з ознаками респіраторних та вірусних захворювань.

Рекомендуємо подання документів та звернень, які не потребують особистої присутності, здійснювати шляхом направлення на електронну адресу Ради адвокатів Рівненської області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Засідання Ради адвокатів Рівненської області відбуватиметься із врахуванням обмежень, встановлених законодавчими актами, про що буде повідомлятися додатково.