НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Відбулося обговорення для керівників стажування та стажистів

16 листопада 2018 року у конференц-залі ТРЦ «Манхеттен» Радою адвокатів Рівненської області було проведено захід для адвокатів-керівників стажування та стажистів на тему: «Обговорення процедури стажування. Розроблення рекомендацій».

Захід відвідало 45 адвокатів-керівників стажування та 20 стажистів.

Під час заходу обговорили питання, які виникають під час стажування, розробили рекомендації щодо оформлення звітів, розібрали можливі варіанти додатків до звітів (процесуальні документи).

Для адвокатів-керівників стажування та стажистів було запропоновано узгоджений проект індивідуального плану стажування. Вирішили керуватися розробленим примірним планом стажування, який було обговорено під час заходу.

Електронний варіант усіх роздаткових матеріалів буде розіслано учасникам заходу.

За результатами обговорення для продовження комунікації між учасниками заходу було вирішено створити групу у мобільному додатку Viber, куди можуть долучитися адвокати-керівники стажування для обговорення питань, обміну інформацією та зразками документів, що стосуються проходження стажування.

Окрему подяку Рада адвокатів Рівненської області висловлює адвокату Блащук Тетяні Володимирівні, яка взяла участь у розробці Рекомендацій щодо оформлення та подачі звітів про результати стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та безпосередньо провела даний захід у якості спікера.