НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
 РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рівне

Глотов Микола Сергійович

Обраний до складу Ради адвокатів Рівненської області на Конференції адвокатів Рівненської області 29 вересня 2017 р.

 

26 березня 2019 р. подано заяву про зупинення права на заняття адвокатською діяльністю та дострокове складення повноважень члена Ради адвокатів Рівненської області у зв'язку із внесенням Вищою радою правосуддя Президенту України подання про призначення суддею Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

16 жовтня 2017 рішенням Ради адвокатів Рівненської області визначений відповідальним за напрямок підвищення кваліфікації та методичне забезпечення адвокатів Рівненської області

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

поштова адреса: 33028, м. Рівне-28, а/с 84

адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. 096-813-86-94 або 066-856-36-63

персональний сайт: https://glotov.wordpress.com/ 

Біографічна довідка:

Народився 06 лютого 1985 року в м. Самара (Росія) у родині токаря і вчителя.

Батько працював у м. Самара на ракетобудівному заводі "Прогрес", а згодом на Самарському металургійному заводі, а мати - вихователем у дитячому садку і вчителем Біології та хімії у Поворській ЗОШ.

З 1988 року і по даний час постійно проживаю на території України.

Закінчив Поворську ЗОШ Волинської області (1991-2002), Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж (2002-2004), Київський університет права НАН України (2004-2008).

 

ТРУДОВИЙ ШЛЯХ:

З 07 грудня 2005 р. - реєстрація ФОПом («Діяльність у сфері права»), надання правової допомоги жителям с. Поворськ

З липня 2006 р. і по нині - робота у проектах громадських організацій (РОГО "Комітет виборців України", ГО "Спілка водіїв")

З 2010 р. і по нині - дописувач та позаштатним спеціальний кореспондент газети «Юридичний вісник України» в м. Рівному

2010-2011 - викладач юридичних дисциплін у Рівненському державному аграрному коледжі

2010-2011 - викладач юридичних дисциплін у Рівненському інституті Київського університету права НАН України

З 10 травня 2011 р. і по нині - АДВОКАТ (згідно рішення Волинської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури)

2016-2019 - викладач юридичних дисциплін у «Рівненському коледжі» Національного університету біоресурсів і природокористування України (колишній – Рівненський державний аграрний коледж), в березні 2017 р. атестований як педагогічний працівник з присвоєнням кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії". Викладав майбутнім юристам «Банківське право», «Цивільне і сімейне право», "Цивільний процес".

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:

- цивільне і трудове право;

- кримінальне право і процес;

- виборче право і процес;

- оскарження рішень суб’єктів владних повноважень;

- правове забезпечення діяльності ОГС;

- захист прав людини в т.ч. в Європейському Суді з прав людини.

 

ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЯХ:

- Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України"

- Національна асоціація адвокатів України

- Благодійне товариство "Разом" (голова правління).

Безпартійний.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................

Основні професійні здобутки:

1. Довіра клієнтів до мене як їх адвоката.

2. Отримав право проводити тренінги для адвокатів. Зокрема, сертифікований Офісом Ради Європи в Україні та Представництвом Європейського Союзу в Україні спільно з Національною асоціацією адвокатів України як тренер для адвокатів за темою: «Європейські антидискримінаційні стандарти». Крім того, сертифікований Національною асоціацією адвокатів України як тренер для адвокатів за темами: «Застосування суддями та адвокатами Європейської конвенції про захист прав людини в судових справах на національному рівні» та «Правове регулювання організації та проведення в Україні загальнодержавних і місцевих виборів. Місце та роль адвокатів у виборчому процесі».

3. 16 травня 2012 року як адвокат в Рівненському окружному адміністративному суді виграв справу проти КП «Рівненське обласне БТІ», яке відмовлялося мені як адвокату надати інформацію на адвокатський запит. Після цього потрібну мені для представництва інтересів свого клієнта інформацію безкоштовно отримав від БТІ.

4. У березні 2015 року я як адвокат виграв у Рівненському міському суді, а в серпні 2015 року – в Житомирському апеляційному адміністративному суді справу свого клієнта в якій національні суди визнали наявність дискримінації його органами соціального захисту як внутрішньо переміщеної особи через відсутність у паспорті відмітки про реєстрацію місця проживання в Донецьку. Ці судові рішення та розроблений за моєї участі законопроект стали складовою поданого до парламенту проекту закону №2166 «Про посилення гарантій дотримання прав і свобод ВПО», який було прийнято. Він набув чинності 13 січня 2016 року.

5. Восени 2016 року після тривалого періоду позасудової переписки з урядовими органами мій клієнт доброволець ДУК «Правий сектор» «кіборг Рудя», якому я як адвокат допомагав pro bono, отримав від Рівненської МСЕК виправлену довідку, в якій змінили запис про причину інвалідності. Адже, фактично травму він отримав в зоні АТО. Це стало підставою видачі йому посвідчення інваліда війни. Тобто, він перший в області доброволець з батальйону, який не увійшов в підпорядкування жодного офіційного військового формування, якому держава Україна в особі її органів влади надала такий статус. Своїм досягненням в цьому вважаю те, що мені вдалося правильно спрямувати клієнта на збір доказів отримання травми в зоні АТО під час захисту України і вирішення питання отримання ним статусу в позасудовому безконфліктному порядку.

6. Як автором мною написані такі книги на правову тематику: "Як захистити свої права: правові та практичні аспекти" (2006), "Перші місцеві вибори в об'єднаних територіальних громадах: посібник з питань застосування виборчого законодавства" (2017).

7. У співавторстві з іншими людьми я написав такі книги на правову тематику: брошури "Водій і закон. Суперечності правового регулювання та проблеми реалізації законодавчих норм" (2007), "Порядок вчинення нотаріальних дій: у питаннях і відповідях" (2008), "Суди України: структура та порядок звернення" (2009), "Практичний посібник з питань застосування виборчого законодавства для членів дільничних виборчих комісій на вибрах депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів 31 жовтня 2010 року" (2010), "Правовий путівник жителів сіл" (2011), "Проблеми утримання багатоквартирних будинків і прибудинкових територій ЖЕКами: стан та шляхи їх вирішення" (2011), "Право власності на землю: набуття, користування, відчуження" (2012), практичний посібник з правової самоосвіти для педагогів "Як зберегти школу у власній громаді: керівництво до дії" (2012), "Правова допомога у громаді. Посібник зі створення Центрів правової інформації і консультацій" (2012), інформаційний посібник "Практичні питання надання правової допомоги внутрішнім переселенцям. Порадник для юристів, адвокатів та громадських активістів" (2015) та ін.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................

Нагороди, пов'язані з професійною діяльністю:

- Диплом Міністерства юстиції України 2-го ступеня за публікацію в газеті «Юридичний вісник України» статті «Чи буває справедливим суд, або Чому люди втрачають довіру до суддів» (2010 р.)

- Почесна грамота Рівненської обласної державної адміністрації: за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав, свобод людини і громадянина та з нагоди 18-ї річниці Конституції України (2014 р.)

- Подяка від керівника програми «Людська безпека» Координатора проектів ОБСЄ в Україні за участь у проведенні тренінгів з навчального курсу «Адміністративна відповідальність та провадження у справах про адміністративні правопорушення» в рамках реформування служби дільничних офіцерів поліції (2016 р.)

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Моя персональна мотивація членства в Раді адвокатів Рівненської області заснована на мрії:

1. Відкрити спільноті адвокатів доступ до рішень Ради адвокатів Рівненської області, тексти яких раніше не були публічно доступними (в т.ч. шляхом їх розміщення у відкритому доступі в мережі Інтернет).

2. Запровадити у діяльність нашої регіональної ради адвокатів процедури і практики, які дозволятимуть постійно підтримувати діалог між радою як органом адвокатського самоврядування та всіма зацікавленими адвокатами, котрі практикують на Рівненщині (в т.ч. шляхом проведення опитувань з питань діяльності ради, проблем і потреб адвокатів, підтримки їх різноманітних ініціатив та активностей, публічного оприлюднення проектів рішень та всіх рішень Ради адвокатів Рівненської області на своєму веб-сайті).

3. Зробити звичною практику періодичного публічного звітування перед адвокатами Рівненської області нашою регіональною радою адвокатів (не рідше 1 разу в квартал) та її членами (не рідше 1 разу в рік), представниками від Рівненщини у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури (не рідше 1 разу в квартал) і в Раді адвокатів України (не рідше 1 разу в квартал).

4. Перетворити існуючу систему підвищення професійної кваліфікації в ефективний практично орієнтований механізм обміну знаннями, досвідом, який забезпечуватиме адвокатів актуальними методичними матеріалами та сприятиме підтриманню у кожного фахівця вже існуючих, а також формуванню нових професійних навиків.

5. Впровадити у практику діяльності Ради адвокатів Рівненської області прозору та зрозумілу для всіх адвокатів систему мотивації та нагородження колег, а також інших осіб, які сприяють розвитку інституту адвокатури та захисту професійних прав адвокатів на Рівненщині (в т.ч. шляхом визначення на рівні ради видів нагород, якими можуть бути нагороджені від імені регіональної ради місцеві адвокати та інші особи, та чітких критеріїв за якими може бути визначено того, кого і за які "заслуги" перед корпоративною спільнотою адвокатів регіональна рада вправі нагородити)

Вкладення:
ФайлОпис
Скачати цей файл (zvit-raro-hlotov-1.doc)zvit-raro-hlotov-1.doc